Bölge Yöneticiniz Paylaş

Türkiye’nin Pazar Lideri HİDROMEK Yepyeni Ürünleriyle Komatek 2017 Fuarı’nda!

HİDROMEK, 3 – 7 Mayıs 2017 tarihleri arasında, Ankara‘da gerçekleşecek olan Komatek Fuarı’nda tasarım ödüllü yepyeni ürünleri motor greyder ve lastik tekerlekli yükleyiciyle birlikte tüm ürün grubunu müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Türkiye’ nin en büyük ve en çok ziyaretçi alan iş makinesi fuarı Komatek, 3-7 Mayıs tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. A2 açık alanda tüm ürün grubunu sergileyecek olan HİDROMEK, kendi tasarımı olan yeni ürünleri HMK 600 MG motor greyderi ve HMK 640 WL lastik tekerlekli yükleyiciyi Komatek 2017’de müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. HİDROMEK’ in fuarda yer vereceği diğer ürün grupları ise; HMK 62 SS mini kazıcı yükleyici, Supra Serisi HMK 102 B SUPRA, HMK 102 S SUPRA ve Alpha Serisi HMK 102 B ALPHA, HMK 102 S ALPHA kazıcı yükleyiciler, Gen Serisi HMK 140 W, HMK 200 W lastikli ekskavatörler ve Gen Serisi HMK 140 LC, HMK 220 LC, HMK 220 NLC, HMK 300 LC, HMK 370 LC HD, HMK 490 LC HD paletli ekskavatörler olarak sıralanıyor. Ayrıca makineler ile birlikte farklı ataşmanlar da fuarda sergileniyor olacak.  

HİDROMEK kazıcı yükleyici ürün grubundan ALPHA Serisi farklı ihtiyaçlarınıza cevap verecek farklı paket seçenekleri ile uygun yatırım maliyeti ve üretkenlik sağlıyor. Zorlu ve uzun çalışma şartlarının ustası SUPRA Serisi ise maksimum operatör konforu ve kullanım kolaylığı sunuyor. 
GEN Serisi, paletli ve lastikli ekskavatörler; mükemmel kumanda kabiliyetini, güvenliği, kolay bakım ve sınıfında lider operatör kabinini kullanıcılarla buluşturuyor. Tasarım ödüllü Gen Serisi ekskavatörlerin bomu ve armı ağır saha şartlarında maksimum performans ve uzun ömür kombinasyonu gözetilerek imal edilmiş olup, çeşitli uygulamalar için farklı arm ve kova konfigürasyonları sunuyor.

HİDROMEK Ailesi’nin yeni üyesi HMK 600 MG Motor Greyder, tesviyeden kazımaya, şev kesmeden hendek açmaya ve kar küremeye kadar birçok iş için kullanıma uygun. 8 ileri-8 geri vitese sahip HMK 600 MG, kullanıcılarına hem direksiyondan hem de joystickten manevra yapabilme imkanı veriyor. Joystick üzerinde bulunan FNR tuşu ile makine hızı değiştirilebilmekte olup, ( 140kw - 160kw) joystick’ in sağa ve sola yatması ile direksiyon hareketi de joystickler ile kontrol edilebiliyor. Joystickler aynı zamanda operatörün bıçağı kontrol etmesini de sağlıyor. 

HİDROMEK ürünlerinin tasarımda geldiği son noktayı temsil eden lastik tekerlekli yükleyici HMK 640 WL, 26.3 ton çalışma ağırlığına 4,2 m³ kova kapasitesine sahip. HMK 640 WL’de, Mercedes marka, 324 HP güç ve 1600Nm tork sağlayan, 6 silindirli dizel motor bulunuyor. 5 ileri ve 3 geri vitese sahip olan HMK 640 WL, TIPSHIFT tuşu ile tek noktadan ileri-geri yürüyüş kontrolü sağlayabiliyor. Isıtmalı koltuğu ve koltuğa entegre her yöne ayarlanabilen operatör konsolu ile operatöre kendini ofis konforunda hissettirecek bir çalışma ortamı ve ergonomi sağlıyor. 

HİDROMEK temel ürün prensipleri olan dayanıklılık, üretkenlik ve kullanıcı konforu esas alınarak üretilen yeni ürünleri HMK 600 MG Motor Greyder ve HMK 640 WL Lastik Tekerlekli Yükleyici ile tasarım konusunda da fark yaratıyor. Bu yeni ürünlerle birlikte, HİDROMEK; Red Dot (Best of the Best), iF Design Award gibi 7’si uluslararası düzeyde prestije sahip, toplam 9 adet tasarım ödülünün sahibi olarak tasarım gücünü taçlandırmış oldu.

Başa dön